23 Years Leader in Optical Retail

Dërgesa falas për porosi deri në 6000 den vetëm për Maqedoninë e Veriut

Cilësi e garantuar

23 Years Leader in Optical Retail

Dërgesa falas për porosi deri në 6000 den vetëm për Maqedoninë e Veriut

Cilësi e garantuar

DAILIES AQUACOMFORT PLUS MULTIFOCAL

3.000 ден

Product information

Përshkrim:
Lente kontakti per presbiopi – për shiqim të afërt, të mesëm dhe të largët. Lente kontakti të buta për një përdorim – çdo ditë çift të ri të lenteve të kontaktit. Të freskëta, të pastra, higjienike – perfekte për sy të ndishëm. Në paketim 30 ose 90 lente kontakti.

Të dhënat:
BC 8.7 , Ujë 69%
Diam (mm) 14.0
ADD-LO,MED,HI

SKU: N/A Categories: ,
DËRGESË NË MBARË BOTËN
Dërgesa falas për porosi deri në 6000 den vetëm për Maqedoninë e Veriut.
Prada logo
0
YOUR CART
  • No products in the cart.