23 Years Leader in Optical Retail

Dërgesa falas për porosi deri në 6000 den vetëm për Maqedoninë e Veriut

Cilësi e garantuar

23 Years Leader in Optical Retail

Dërgesa falas për porosi deri në 6000 den vetëm për Maqedoninë e Veriut

Cilësi e garantuar

AIR OPTIX COLORS CONTACT LENSES

2.500 ден

Product information

Përshkrim:
Lente kontakti me ngjyrë shumë natyrale, falë teknologjisë 3 në 1: unaza e jashtme, ngjyra kryesore dhe unaza e mbrendëshme. 12 ngjyra ne dispozicion. Shumë komforte dhe të rehatëshme. Ideale për personat që duan estetik dhe korrigjim të shiqimit në të njejtën kohë. Ndjehu natyrale e bukur.

Të dhënat:
Përdorim ditorë / ndërrim në afat 3 mujor
Përqindja e ujit: >33%
Diam 14.2mm
BC: 8.6mm

SKU: N/A Categories: ,
DËRGESË NË MBARË BOTËN
Dërgesa falas për porosi deri në 6000 den vetëm për Maqedoninë e Veriut.
Prada logo
0
YOUR CART
  • No products in the cart.